30 Temmuz 2008 Çarşamba

KERAMINE H

internette dolasirken gordum, hic kullanmadim o nedenle nedir ne degildir bilmiyorum. internetten buldugum bu yaziyi burda yayinlayip ise yarar birsey mi kararini size birakiorum

Saç Dökülmesi erkek ve bayanlarda görülen olağan bir süreçtir.Genetik özellikler,bilinçsiz kozmetik kullanımı,yanlış saç bakım yöntemleri,hamilelikte ve doğum sonrası süreçte,stres,tükenmişlik durumu,ateşli hastalıklar,kansızlık,mevsimsel dökülmeler,beslenme bozuklukları,ağır ve sık tekrarlanan diyet rejimleri,alkol bağımlılığı,radyasyon,zehirlenmeler,saç ve saçlı derideki mantar,egzema,saçkıran gibi hastaklılklar,tiroid bezi hastalıkları gibi sebeplerden dolayı saç köklerinde meydana gelen tahribatlar saç tellerinde incelmeye,saçların dökülmesine ve dolayısıyla kelliğe neden olurlar.

Erkeklik Hormonu Androjen(testosteron), dehidrotestesterona(DHT) dönüşüp, saç köklerine tutunarak beslenmesini engeller.Böylece saç folükülünü zayıflatarak saçların incelerek zayıflamasına,dökülmesine ve en sonunda da saç kökünü yok ederek kelliğe neden olur.

Saçın esas maddesi keratin’dir. Saçlarınızı beslemek, sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak istiyorsanız bir kuralı hiç unutmamalısınız: Saç sadece kökünden beslenir. Saçlarınızı daha iyi beslemek için işe, doğru ve dengeli bir beslenme planı yaparak başlamalısınız.

Bir kez daha hatırlatalım: Saçınız için gerekli olan besin unsurları saça sadece kan yolu ile ulaşabilirler. Saçınız için gerekli besin unsurlarını ağız yolu ile doğal besinler veya Kapilarine içerikli vitamin ve minerallerden oluşan KERAMIN H Saç Dökülmesini Durduran Bitkisel Serum ile alabilirsiniz.

Saç dökülmelerinin hormonal, bolik, mikrobik pek çok sebepleri var. Sorunun kaynağını araştırın. Demir, çinko veya başka bir besin unsurunun yetersiz alımı ile ilişkili olup olmadığını öğrenin. Yanlış planlanmış dengesiz ve çok düşük kalorili diyetlerin de saçınızı dökebileceğini unutmayın.

Sorunu, saçlarınızın ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve proteinlerin ona yalnızca kan dolaşımı ve KERAMINE H Bitkisel Serum ile ulaşabileceğini unutmadan çözmeyi deneyin.Saç dökülmeniz beslenmenize ilişkin sorunlardan kaynaklanıyorsa, kalsiyum, çinko, selenyum gibi minerallerin, p-aminobenzoik asit, keratin, sistin ve tiamin gibi besin unsurlarını ihtiva eden bazı hazır ürünlerin veya besinlerin ağız yoluyla alımı halinde yardımcı olabileceklerinden şüphe etmeyin!

Saç dökülmesini durdurmak, saç hasarını önlemek istiyorsanız çözümün önce doğru ve dengeli bir beslenme planı yapın, stresten, üzüntüden, uykusuzluktan uzak bir yaşam planı yapın. Gerektiğinde bir uzman danışmanlığı alarak yukarıda belirtilen besin unsurlarını bir arada içeren yeni ve etkili ürünlerden yararlanın. (KERAMINE H Saç Dökülmesini Durduran Bitkisel Serum ve Şampuan)Prof.Dr.Mustafa Erdoğan Sürat'ın sağlık danışmanlığını yaptığı www.dogalecza.com DOĞAL Sağlık Merkezin de Avrupanın en çok tercih ettiği ve İtalyadan yeni Türkiye'ye getirilen,Güçlü Formülasyonu ile Saç Dökülmesini Durduran ve yeni saçların çıkmasını sağlayan,Kapilarine içerikli,vitaminler ve minerallerden oluşan KERAMINE H Bitkisel Serum ve Şampuan set halinde önerilmektedir.

1 yorum:

Eczacım dedi ki...

Profesör doktor Mustafa Erdoğan Sürat Saç dökülmesi Olanlara Açıklıyor;
Halkın, Aile Sağlığı Dalının ve Tıp Bilminin Ortak Diliyle Dört şıkta Keramine H

Keramine H nedir ?
Keramine H sentetik ilaç değildir. Avrupa birliği standartlarında, İtalya tarafından
insanlığın hizmetine sunulmuş, doğal maddeler içeren saç dökülmesine karşı aktif bir karışımdır.

Keramine H saçımızı hangi açılardan etkiler ve etkisi ne sürede ortaya çıkar ?
Keramine H saç kılının saç kökünde (RADIX PILI’de) canlı hücrelerden oluşan ve keratinize olarak saça dönüşen gelişimi güçlendirir ve saçlara dolgunluk verme özelliğini ilk kullanımda gösterir.saçsız bölgelerde saçın geri kazanılmasına yardımcı olur.
Keramine H’in takdim şekli nasıldır ?
Erkek ve bayanlarda saçlardaki dökülmeye karşı güçlü etkisiyle Keramine H’ın ampul ve şampuanı birlikte takdim edilmektedir. Ampul içeriğindeki aktif maddenin etkisini güçlendiren ve olumlu etkinin erken ortaya çıkmasını sağlayan şampuanı, mükemmel kokusu ve kıvamı ile psikolojik yönden de mükemmel terapi destekçisi olmakta ve ampul içeriğinin saç köküne nüfuzunu temin etmektedir.
Keramine H kullanımı kolay mıdır ?
Evet, çok kolaydır. Kullanım şekli bir iki kez okunuşla ezberinize girecektir!
(Islak saça ve kafa derisine yumuşak masaj uygulayarak şampuanı köpürtünüz. Bir kaç dakika bekledikten sonra iyice durulayınız. İhtiyaç halinde bu işlemi ikinci kez tekrarlayabilirsiniz. Özel başlığı kullanarak serumu kırınız. Özel aparatı kullanarak şampuanla yıkanmış, havluyla kurulanmış temiz saça ve kafa derisine parmak uçlarınızla masaj yaparak eşit oranlarda uygulayınız. Durulamadan öylece bırakınız. Saçınızı tarayarak, doğal şekilde kurumasını sağlayınız. Saçlarınızdaki dökülmeye karşı en iyi sonucu almak için KERAMINE H Ampul ve Şampuanı birlikte kullanınız.)

Saç dökülmesi problemleri yaşayanlara önerdiğim ve kullananlarda etkisini yüksek bir klinik başarı ile gözlemlediğim, Avrupa Patentli KERAMINE H Serum ve şampuan; kellikle savaşan devrim niteliğinde çok güçlü bir formüldür. İçeriğinde ki doğal aktif bileşenlerin güçlü sinerjik etkisi ile genetik olarak saç dökülmesi yaşayanlarda, DHT oluşumuna neden olan 5-alfa-reduktöz enzimini inhibe eder ve saç kökünün, saç tellerinin zayıflamasına engel olarak, saç dökülmesini önler. Benzersiz içeriği ile KERAMINE H Serum ve Şampuan, dökülen saç köklerini yeniden canlandırır, vitamin ve mineral içeriği ile de besleyip koruyarak yeni saç üretimini harekete geçirir ve dökülen saçların geri kazanılmasını sağlar. Saçları güçlü ve dayanıklı forma sokup, kalın dolgun ve parlak olmasını sağlar. "
Prof. Dr. M. Erdoğan SÜRAT


“KERAMINE H Ampul ve Şampuan formu, saç gövdesinin esas maddesi olan keratin yapımı için gerekli doğal aktif maddeleri içermektedir. Avrupalı hekim ve eczacıların saçlardaki dökülmeye karşı etkili sonuçlar aldığı KERAMINE H ürünleri Türkiye’de de hekim ve eczacılar tarafından büyük bir ilgi görmüştür. Sonuç olarak KERAMINE H ürünleri kullanan hastalarda aşırı saç dökülmesinin durduğunu, saçlardaki kepek ve yağlanma probleminin ortadan kalktığını, saçların daha parlak, hacimli ve gür olduğunu gözlemledim. KERAMINE H Ampul ve Şampuan ı sağlıklı ve estetik açıdan güzel saçlara kavuşmak isteyen herkese öneriyorum.
Doktor Hüsniye ÖZDEMİR

www.destore.com.tr